Odmevni rezultati na Državnem prvenstvu 2109 za posameznice

27 maja, 2019
SkFavorit

Članek v časopisu večer https://www.vecer.com/s-tremi-naslovi-v-ritmicni-gimnastiki-so-bili-vec-kot-uspesni-10021434

Trikratna državna prvakinja v kategoriji deklic je postala Taša Jagodič – v mnogoboju ter v vaji s kolebnico in obročem. Osvojila je še srebrno medaljo v vaji z žogo, kjer jo je prehitela Zara Povoden in postala državna prvakinja v tej kategoriji. Ta je osvojila še dve srebrni medalji, in sicer v vaji brez rekvizita in v vaji z obročem. Elli Cof jima je bila tik za petami in je domov prinesla dve bronasti medalji.

Pri kadetinjah je Asja Pučnik postala podprvakinja v mnogoboju. Osvojila je drugo mesto v vaji s kolebnico in žogo, v vaji s kiji je bila na tretjem mestu. Članice je zastopala Tina Hajdinjak. V vaji z žogo in trakom je za las zgrešila stopničke, prvenstvo je zaključila na četrtem mestu.