Junior World Championships 2023

8 julija, 2023
SkFavorit

Na mladinskem svetovnem prvenstvu je Slovenijo zastopala mladinska skupinska sestava v postavi članic Šk Favorit Taša Jagodič, Zara Povoden, Tia Emberšič, Zarja Drevenšek, Elli Cof , Maja Topič, Zarja Drevenšek (KLub Branik).
Dekleta so v mnogoboju zasedla 16. mesto, s petimi žogami 16. in s petimi kolebnicami 17. mesto od 37 ekip. 🌟 »Za nami so dnevi, za katere lahko z gotovostjo rečemo, da si jih bomo zapomnile za vse življenje. Vajo z žogo smo izvedle popolno, brez napak. Vajo s kolebnico smo izvedle korektno, z manjšo napako. Presegle smo vsa pričakovanja. V vajah smo zelo uživale. Z veliko mero ponosa in nepopisnimi občutki smo presegle zastavljene cilje in dosegle 16. mesto. Posebna zahvala gre naši trenerki Natalii Belkini, ki nam puncam stoji ob strani in nas odločno vzpodbuja ter z nami dosega neverjetne rezultate. Hvala tudi našim izjemnim navijačem, našim staršem, ki so preglasili dvorano in nam dali moč do uspeha,« je po tekmovanju dejala kapetanka ekipe Taša Jagodič.

Maja Topič, Zara Povoden, Zarja Drevenšek, Elli Cof, Tia Emberšič, Taša Jagodič