Pia Permozer Furlan je trikratna državna prvakinja v kategoriji deklice!

16 aprila, 2023
SkFavorit
V gimnastičnem centru  Ljubljana  je potekalo Državno prvenstvo v ritmični gimnastiki 2023 za posameznice.
Med dekleti 1.skupine v kategoriji deklice, je priprečljivo zmagala naša Pia Permozer Furla🥇. Tudi v finalih v treh od štirih vaj in sicer v vaji brez rekvizita🥇, z obročem🥇 in s kiji🥇, je Pia postala državna prvakinja v kategoriji deklice.
V kategoriji kadetinje 1.skupini je Lorena Buser v finalih osvojila 3.mesto🥉 v vaji z obročem, Ida Finšgar je bila na 6.mestu v vaji s kiji, Maša Dukarić je bila na 4.mestu v vaji s trakom, Ina Žvajker pa je v finalih z obročem osvojila 7.mesto.
V kategorij članic se je Asja Pučnik najboljše odrezala v finalih v vaji s žogo in osvojila 4.mesto.
V kategoriji kadetinje 2.skupini je Gaja Šilec v vaji z obročem osvojila 4.mesto
V kategoriji mladinke 2.skupini je Nika Gorenjak v vaji s trakom postala državna prvakinja🥇, Lili Žavcer je v mnogoboju 2.skupine osvojila 3.mesto🥉, Lilit Glavan Čander je dobila bronasto kolajno v vaji s kiji🥉, Lia Pumpalovič je osvojila 4.mesto v vaji z obročem.
Bravo dekleta in trenerska ekipa. Pononosni smo, da v mestu Maribor v našem mladem klubu rastejo zelo perspektivna dekleta.⭐️