I Christmas Event. Novoletni nastop ŠK Favorit

17 decembra, 2015
SkFavorit

17.12.2015 je v športni dvorani Srednje ekonomske šole potekala novoletna produkcija ŠK Favorit. Koreografijo sta pripravili Natalia Belkina in Melanie Mitrovič, vodja prereditvi je bil Gregor Karlovčec, za glasbo in ozvočanje pa je poskrbel Aleš Purgaj. Dekleta so pokazala nove točki z rekviziti in brez, ter tekmovalne vaje, s katerimi bodo nastopale na prvenstvenih tekmah v letu 2016. Obroči, kolebnice, žoge in kiji , meti in rokovanja, vrtenja in kotaljenje -vse kaj zajema ritmična gimnastika je bilo predstavleno gledalcam, pa tudi navadni šal v rokah Tine Hajdinjak je postal čuzdežni gimnastični rekvizit. Predstavo je obiskal gimnastični božiček (Asja Pučnik) kateri je pokazal odlične elemente ritmike, razdelilpa je tudi nekaj sladkarij. Seveda so nastopile tudi naše najmlajše Favoritke, katere so komaj septembra naredile prve korakce v ritmično gimnastiko in so odlično izvedli mostove, prevaile naprej in nazaj, ter lastovko in skoke. V zaključni točki so gimnastičarke pripravile majhno presenečenje za gledalce, to je bila točka z velikim belim šalom, ki je kot snežna nevihta bil simbol za Božič in Novo Leto. Naše Favoritke so dobile tudi božična darila. Zahvaljujemo pa se tudi našim zvestim sponzorjem in donatorjem Dato automatizacija D.O.O., Dravske elektrarne Maribor in podjetje Nanomont.

No comments

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja